Anna Żurowska

Anna Żurowska

Terapia ajurwedyjska

W swojej pracy kieruję się intuicją, dzięki której wykonywane przeze mnie zabiegi i masaże przynoszą głębokie efekty. Od wielu lat stosuję wiedzę i narzędzia medycyny ajurwedyjskiej w życiu prywatnym i zawodowym. Jestem osobą spełnioną, czerpiącą z życia to co najlepsze i z radością dzielę się swoim szczęściem z innymi.

Miejsce: Warszawa
Zapisy: (+48) 501 314 789

JOANNA EWA SIENICKA

JOANNA EWA SIENICKA

TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA

Ciało wolne od chorób, oddech wolny od rozedrgania, intelekt wolny od zahamowań, umysł wolny od stresu, pamięć wolna od traumy - to oznaki ZDROWIA.
Sri Sri Ravi Shankar
Powyższa wypowiedź to kwintesencja głębi, mocy i piękna procesu ozdrowieńczego zachodzącego w trakcie terapii czaszkowo-krzyżowej.

Miejsce: Warszawa
Zapisy: (+48) 57 6633 009

Anna Sokalska

Anna Sokalska

Terapia ajurwedyjska

Ajurwedę uwielbiam za jej prostotę, a jednocześnie niewyobrażalną głębię, mądrość i skuteczność. Kocham ludzi i niemal całe moje życie zawodowe poświęciłam wspierając tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej (bezrobotnych, niepełnosprawnych). Pracując jako masażystka obserwuję prawdziwą transformację i poprawę stanu zdrowia moich klientów, co pozwala mi na doświadczanie wielu radości i satysfakcji.

Miejsce: Taraska
Zapisy: (+48) 669 644 551

Wioletta Skubisz – Trzyna

Wioletta Skubisz – Trzyna

Terapia Marma

Dlaczego Marma? Bo to jedyny masaż – zabieg, który pozwala w bardzo krótkim czasie wrócić do naszej prawdziwej natury, którą jest błogość, radość i szczęście co w konsekwencji daje doskonałe zdrowie i samopoczucie. Każda twarz, na którą patrzę podczas zabiegu Marma staje się promienna i piękna, to najwspanialszy proces, który dane mi jest obserwować co dzień podczas wykonywania swojej pracy.

Miejsce: Rzeszów
Zapisy: (+48) 662 156 194

Marzena Przybylska

Marzena Przybylska

Terapia Marma

Interesuje mnie praca z ciałem, joga, a w wolnych chwilach wyprawy w góry, wspinaczka i acroyoga. Zapraszam na głęboko relaksujący, wzmacniający cały organizm: ciało i układ nerwowy, ajurwedyjski zabieg Marma, który uaktywnia w sposób harmonijny działanie narządów wewnętrznych i funkcjonowanie systemu odpornościowego.

Miejsce: Kraków
Zapisy: (+48) 661 122 209 lub aerajgd@gmail.com

Close Menu