Wsparcie i nawigacja w Twojej podróży z Ajurwedą.

Z doświadczenia wiemy, że spotkanie z lekarzem często stanowi punkt zwrotny i nadaje nowy kierunek Twojej wędrówce po zdrowie i dobre samopoczucie

 

Kiedy lekarz czyta puls a potem przekazuje Ci informacje o tym co powiedziało mu Twoje ciało oraz jaka jest prawdziwa przyczyna dolegliwości, nierzadko jesteś w szoku. 

 

Do tego dochodzą zalecenia, czasem tak różne od tego jak żyjemy na co dzień. 

 

Aby lepiej zrozumieć, zintegrować to co zadziało się w trakcie wizyty oraz zbudować plan i nowe wspierające nawyki, możesz potrzebować wsparcia.

 

Dlatego też proponujemy Ci spotkania w ramach coachingu ajurwedyjskiego. 

 

Czym jest ajurwedyjski coaching?

To indywidualne spotkanie trwające godzinę zegarową, które opiera się na uważnej rozmowie i prowadzeniu poprzez zadawanie pytań. Dostaniesz tu dokładnie to czego na ten moment potrzebujesz. 

Konsultantka pokieruje Cię, abyś samodzielnie doszła/doszedł do swojej prawdy i najlepszych dla siebie rozwiązań.

Spotkanie z założenia stanowi wsparcie i uzupełnienie dla wizyty lekarskiej choć może również stanowić oddzielną formę pracy.

Coaching ma ustaloną strukturę oraz opiera się na pracy w procesie, jednak jego przebieg będzie dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb.

 

Tym czego możesz się spodziewać to życzliwej, przyjacielskiej atmosfery, pytań skłaniających do refleksji, ciekawych testów i wielu momentów “aha”.

 

 

Co otrzymasz w ramach coachingu?

 • zaproszenie do głębokiej wewnętrznej pracy nad wglądami doktora i Twoimi związanymi z nimi odczuciami;
 • lepsze zrozumienie siebie, swoich intencji i zachowań, dzięki pracy z prakriti i vikriti na poziomie ciała i umysłu;
 • diagnozę doszy na poziomie umysłu;
 • pracę z doszami w obrębie systemów rodzinnych
 • plan działania dopasowany do Twojego obecnego stylu życia;
 • wsparcie w budowaniu nowych wspierających nawyków;
 • rozpracowanie niewspierających przyzwyczajeń;
 • rozjaśnienie wątpliwości dotyczących ajurwedyjskich zaleceń, zabiegów, dawkowania i działania ziół, dosz, gun itd.
 • alternatywne rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych możliwości;
 • przepisy na balansujace potrawy;
 • wskazówki dietetyczne;
 • listy produktów;
 • obecność, życzliwe wsparcie i zrozumienie;

Dla kogo jest ajurwedyjski coaching?

Dla każdego kto: 

 • pragnie trwałej zmiany w życiu;
 • chce wejść głębiej i wiedzieć więcej;
 • potrzebuje wsparcia we wprowadzeniu nawyków.
 • potrzebuje zrozumieć, aby uwierzyć i robić;
 • chce popracować głębiej ze sobą i wglądami doktora;
 • pragnie uwolnić swój potencjał i pełnię energii i zdrowia.

 

 

Dlaczego i w jaki sposób to działa?

W Ajurwedzie nie ma magicznych tabletek, które rozwiążą wszystkie nasze problemy. Zresztą w ogóle ich nie ma 😉

Tu nie chodzi o to, żeby przykryć objawy ale aby znaleźć przyczynę i ją usunąć. Dopiero wtedy możemy wrócić do pełnego zdrowia. Brzmi prosto ale dla wielu z nas nie jest łatwe. Wymaga bowiem pracy własnej, świadomości, zmiany nawyków i budowania nowych. Często już na samą myśl czujemy się nieco zagubieni.

Coaching ajurwedyjski jest po to, aby mieć wsparcie we wprowadzaniu w życie tych często małych, ale co ważne systematycznych kroków. Po pierwsze, aby nie zboczyć z obranego kursu ale i dojść do realnej, trwałej zmiany i wewnętrznej transformacji. 

Powrót do zdrowia wymaga czasu.

Dlatego też jeśli zdecydujesz się na pracę w procesie będziemy spotykać się regularnie co 1-2 tygodnie i pracować do momentu aż osiągniesz wyznaczone przez siebie cele. Pomiędzy spotkaniami otrzymasz ode mnie dodatkowe materiały, indywidualne zadania a na każdym etapie procesu będziemy w kontakcie mailowym.

Jeśli wolisz jednak zacząć od jednorazowego spotkania i jedynie rozwiać pewne wątpliwości to również jest taka opcja.

 

Kto prowadzi?

 

Żaneta Tarar – ajurwedyjska konsultantka i terapeutka oraz asystentka i tłumaczka lekarzy ajurwedy.

 

Na co dzień pracuje z ciałem poprzez dotyk oraz na różne sposoby inspiruje do uważnego dbania o samą siebie. 

 

 

Ajurwedy uczyła się zarówno w Indiach jak i w Polsce i nieustannie zgłębia ją w trakcie licznych kursów i codziennej pracy z lekarzami.
Prywatne mama trzyletniej Zoyi. Interesuje się NVC, rodzicielstwem bliskości i holistycznym podejściem do życia. 

Uwielbia Indie i marzy, aby każdego roku móc tam zimować.             

W Sri Sri Ayurveda oferuje coaching ajurwedyjski oraz masaże i zabiegi ajurwedyjskie, aby jak najlepiej wesprzeć Cię w procesie powrotu do zdrowia i do Siebie. Działa pod regularną superwizją dr. Dilbaga Jindal,  dlatego w jej rękach możesz czuć się pewnie.

 

Więcej informacji – www.zanetatarar.pl

Inwestycja i formy pracy

150 zł – pojedyncze 60 minutowe spotkanie – Wybierz tę opcję jeśli potrzebujesz porady, np. dotyczącej komponowania diety, masz trochę pytań i wątpliwości lub np. potrzebujesz wsparcia w stworzeniu nowego ajurwedyjskiego planu dnia.

Praca w procesie  (2-4 spotkania w miesiącu) (140-120 zł za godzinę) – Wybierz tę opcję jeśli chcesz popracować głębiej, również na poziomie emocjonalnym oraz lepiej poznać i zrozumieć siebie. To będzie również dobry wybór jeśli cierpisz na chroniczne dolegliwości, jesteś na początku swojej drogi z Ajurwedą lub trudno Ci pozbyć się negatywnych przyzwyczajeń.

Miejsce:

W Warszawie ul. Słomińskiego 19/55  lub ONLINE

Kontakt bezpośredni:

zanetatarar@srisriayurveda.pl

+48 533-030-454

Opinie

„Żaneta Tarar jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą o bardzo pozytywnej energii! Pomogła mi zorganizować się ze wszystkimi zaleceniami oraz dała mi ogrom wskazówek przy różnych tematach (techniki oddechowe, porady zdrowotne, przepisy itp.). Rozwiała moje wątpliwości i pomogła również po wizycie dzięki kontaktowi mailowemu. Polecam całym sercem!” Daria

 „Podczas konsultacji z Żanetą doświadczyłam jej mądrości, ciepła i umiejętności stworzenia przestrzeni dla spotkania z drugim człowiekiem. Żaneta sprawiła, że na serio poczułam się wysłuchana, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek spotkała kogoś bardziej uważnego. Pomogła mi zorganizować rutynę dnia, która (byłam na konsultacji ponad 2 tygodnie temu) wspiera mnie w powrocie do zdrowia po trudnym doświadczeniu. Godne podziwu jest zaangażowanie Żanety – po spotkaniu dostałam w mejlu listę polecanych linków z aktywnościami, które wzmacniają moją samodzielną praktykę. Medytacja emocji w szczególności ratuje mi głowę:). Dziękuję!” Klaudia

„Żaneta ma ogromną wiedzię i świetną intuicję. Konsultacja była bardzo miła i profesjonalna. Jestem wdzięczna za to, że mogłam porozmawiać z Żanetą i skorzystać z jej holistycznej wiedzy. Polecam z całego serca”  Renata