Odżywia i relaksuje całe ciało

Masaż wykonywany jest przy użyciu ciepłego oleju, który rozprowadzany jest posuwistymi oraz okrężnymi ruchami po całym ciele, z jednoczesną stymulacją punktów energetycznych. W trakcie zabiegu w łagodny sposób poruszana jest energia wewnętrzna, co skutkuje odblokowaniem zastojów energii w czakramach. Na poziomie ciała fizycznego zabieg ten skutecznie pobudza przepływ limfy i płynów ustrojowych. Komórki i tkanki zostają odżywione i pobudzone do autoregeneracji.

Zabieg ten wykonywany regularnie wpływa bardzo korzystnie na zdrowie i łagodzi stres. Przywraca młody wygląd skórze poprzez intensywne nawilżenie i odżywienie jej. Zabieg skutecznie oczyszcza organizm z toksyn, dlatego podnosi ogólną sprawność fizyczną i psychiczną.

Łagodny dotyk i ciepły olej dodatkowo wprawiają w stan odprężenia i głębokiego relaksu. Usunięcie napięć ma pozytywny wpływ na pracę narządów wewnętrznych i układu nerwowego.

Do masażu najczęściej stosuje się olej sezamowy, którego właściwości są wysoko cenione w medycynie ajurwedyjskiej. Wykazuje działanie rozgrzewające, a dzięki dużej zawartości kwasu linolowego odbudowuje barierę lipidową naskórka i hamuje utratę wody. Dzięki temu jest idealnym olejem równoważącym doszę Vata.

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • 2 i 3 dzień menstruacji oraz w przypadku obfitego krwawienia
  • w przypadkach ostrej infekcji
  • stan pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.
 
Zasób 13

Czas: 60 min
Cena: 230 zł