Terapia czaszkowo-krzyżowa

Technika polegająca na bardzo subtelnym dotyku w obrębie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem czaszki/centralnego układu nerwowego/, kręgosłupa i kości krzyżowej. Na poziomie ciała mobilizuje naturalne siły organizmu do samoleczenia, „resetując” nieprawidłowości w funkcjonowaniu organów.

W trakcie terapii przywracany jest prawidłowy przepływ energii życiowej – prany, co owocuje m.in. stabilizacją psychiczną. W tym swoistym procesie transformacji nabywamy umiejętność świadomego, konstruktywnego radzenia sobie z negatywnymi emocjami i wzorcami zachowań. Istotnym elementem terapii jest uwalnianie uwięzionej energii bolesnych doświadczeń – traumy.

Zabieg ten korzystnie wpływa na dotknięte zmianami chorobowymi organy ciała – w tym kręgosłup, dolegliwości natury psychosomatycznej, schorzenia autoimmunologiczne, depresję, wyczerpanie, nierównowagę hormonalną, traumę – również okołoporodową. Zalecana jest dorosłym, niemowlętom, dzieciom, nastolatkom, a także kobietom w ciąży od 2.trymestru.

 
Zasób 13

Czas: 90 min
Cena: 200zł