Poczuj swobodny przepływ energii w ciele

Marma to wyjątkowo przyjemny i głęboko relaksujący zabieg, który przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Działa zarówno na poziomie ciała, jak i umysłu, odblokowując przepływ energii i przywracając stan naturalnej równowagi.

Marmami nazywane są punkty znajdujące się na przecięciu dróg przepływu energii w ciele. Są to tak zwane centra energetyczne organizmu. U człowieka takich punktów jest 107 i są one rozmieszczone na całym ciele. Delikatna stymulacja tych punktów powoduje, że siły witalne organizmu zaczynają krążyć. Uwolnione zostają zastoje energetyczne, a co za tym idzie następuje wyraźny wzrost prany (energii życiowej).

Następuje uzdrowienie układu nerwowego, limfatycznego oraz krwionośnego. Technika ta wprowadza w stan bardzo głębokiego relaksu – jest to stan podobny do medytacji. W trakcie zabiegu ciało i umysł odprężają się, dzięki czemu uwolnione zostają wszelkie napięcia i stres. Na bardzo głębokim poziomie ciało zostaje oczyszczone z przeżytych w przeszłości traum oraz toksyn emocjonalnych. Wzrasta poczucie bezpieczeństwa, błogości i szczęścia.

Z zabiegu może skorzystać każdy, kto chce podnieść poziom swojej życiowej energii, a także wzmocnić i odmłodzić organizm. Szczególnie korzystnie zadziała u osób, które borykają się z bezsennością, uczuciem lęku lub łagodną depresją.

 

Przeciwwskazania:

  • dzieci poniżej 10 roku życia i osoby starsze powyżej 80 lat
  • 2 pierwsze dni menstruacji u kobiet
  • kobiety w ciąży
  • poważne problemy zdrowotne, takie jak silna infekcja, wysoka gorączka, silny ból
  • osoby, które wykonywały w ostatnim czasie operacje
  • zaburzenia umysłowe (z wyłączeniem łagodnej depresji)
  • osoby będące pod wpływem używek (alkohol, narkotyki)
 
Zasób 13

Czas: 60 min
Cena: 160zł