O nas

Projekt bez tytułu (1)

Chcemy się z Wami dzielić naszym entuzjazmem odkrywania tajników medycyny ajurwedyjskiej, ponieważ głęboko wierzymy, że w prosty i naturalny sposób, każdy z nas może prowadzić zdrowe, harmonijne i szczęśliwe życie.

Oferta Sri Sri Ayurveda obejmuje:
  • diagnostykę z pulsu
  • produkcję suplementów
  • zabiegi i masaże
  • programy oczyszczające (detoks, panchakarma)
  • kursy gotowania
  • treningi zabiegów i masaży
  • seminaria ajurwedyjskie

Nasz zespół składa się z doświadczonych, dobrze wyszkolonych specjalistów i ekspertów. Nasi lekarze  posiadają tytuł magistra w dziedzinie medycyny ajurwedyjskiej i chirurgii  a terapeuci, międzynarodowe dyplomy w zakresie zabiegów ajurwedyjskich i warsztatów gotowania. Dla każdego z nas zdrowie i stosowanie zasad medycyny ajurwedyjskiej jest bardzo istotne, dlatego wszyscy stosujemy dietę wegetariańską i codziennie medytujemy.

Nasz Zespół

WhatsApp Image 2021-05-28 at 12.29.56 (4)

Dr Dilbag Jindal

Lekarz medycyny ajurwedyjskiej specjalizujący się w diagnostyce, zapobieganiu i leczeniu chorób przy użyciu ziół, odpowiednio dobranej diety i naturalnych metody wspomagania organizmu. Urodzony w Indiach, wywodzi się z rodziny o wielopokoleniowej tradycji lekarskiej. Dr Dilbag Jindal jest absolwentem Ajurwedy z Uniwersytetu Rajiv Gandhiego w Bangalore z tytułem – Ayurvedacharya (BAMS). Ukończył magistra na tej samej uczelni z tytułem Ayurveda Vachaspati (MD) Jest specjalistą od Panchkarmy. Jest również ekspertem w dziedzinie Nadi Pariksha – Diagnozy z Pulsu. Obecnie praktykuje w Sri Sri Ayurveda w Polsce, prowadzi też wiele warsztatów, w których uczy jak żyć zdrowo, naturalnie i szczęśliwie. Jest autorem książki nt Ajurwedy – “Ayurveda – Sztuka Życia”
DSC_0302 (1)

Dr Radha Jindal

Dr Radha Jindal ukończyła jedną z największych szkół w południowych Indiach, Sri Sri College of Ayurvedic Science and Research, z tytułem Ayurvedacharya (B.A.M.S.). Ukończyła również studia magisterskie na Rajiv Gandhi University of Health & Sciences, Bangalore z tytułem Ayurveda Vachaspati (MD). Jest złotą medalistką tej uczelni.
Dr Radha jest ajurwedyjską specjalistką ds. dzieci. Ma ogromne doświadczenie w zakresie ajurwedyjskiej praktyki pediatrycznej od ponad 7 lat.
Przeprowadziła wiele badań mających na celu poprawę odporności dzieci i młodzieży. Jest także autorką książki nt. ajurwedy. Jest również matką dwójki chłopców.
Jej celem jest zdobycie pozycji, która pozwala służyć społeczeństwu i szerzyć wiedzę o Ajurwedzie na całym świecie.
IMG_7175

Asia Gawrylczyk

Asystenka i tłumacz lekarza Ayurvedy od 3 lat. Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia i rozwoju osobistego. Organizowała wiele wydarzeń związanych z Ayurvedą i medytacją. Jest również asystentem podczas programu Panchakarma oraz współautorem i tłumaczem książki “Ayurveda-Sztuka Życia”. W życiu prywanym jej pasją jest gotowanie, nauka języków obcych oraz psychologia dziecięca. Jej celem jest szerzenie wiedzy na temat Ayurvedy w całej Polsce i na świecie.

Nasze centra w Polsce

Warszawa

Biuro główne Sri Sri Ayurveda
 
ul. Słomińskiego 19 m.55 , 00-195 Warszawa
 
E-mail: kontakt@srisriayurveda.pl
Telefon: (+48) 515 890 275

Taraska

Centrum AOL i Ajurwedy
 

Taraska 19A, 26-337 Aleksandrów

E-mail: kontakt@centrumtaraska.pl
Telefon: (+48) 509 861 666

Close Menu