O nas

Projekt bez tytułu (1)

Chcemy się z Wami dzielić naszym entuzjazmem odkrywania tajników medycyny ajurwedyjskiej, ponieważ głęboko wierzymy, że w prosty i naturalny sposób, każdy z nas może prowadzić zdrowe, harmonijne i szczęśliwe życie.

Oferta Sri Sri Ayurveda obejmuje:
  • diagnostykę z pulsu
  • produkcję suplementów
  • zabiegi i masaże
  • programy oczyszczające (detoks, panchakarma)
  • kursy gotowania
  • treningi zabiegów i masaży
  • seminaria ajurwedyjskie

Nasz zespół składa się z doświadczonych, dobrze wyszkolonych specjalistów i ekspertów. Nasi lekarze  posiadają tytuł magistra w dziedzinie medycyny ajurwedyjskiej i chirurgii  a terapeuci, międzynarodowe dyplomy w zakresie zabiegów ajurwedyjskich i warsztatów gotowania. Dla każdego z nas zdrowie i stosowanie zasad medycyny ajurwedyjskiej jest bardzo istotne, dlatego wszyscy stosujemy dietę wegetariańską i codziennie medytujemy.

Nasz Zespół

WhatsApp Image 2021-05-28 at 12.29.56 (4)

Dr Dilbag Jindal

Lekarz medycyny ajurwedyjskiej specjalizujący się w diagnostyce, zapobieganiu i leczeniu chorób przy użyciu ziół, odpowiednio dobranej diety i naturalnych metody wspomagania organizmu. Urodzony w Indiach, wywodzi się z rodziny o wielopokoleniowej tradycji lekarskiej. Dr Dilbag Jindal jest absolwentem Ajurwedy z Uniwersytetu Rajiv Gandhiego w Bangalore z tytułem – Ayurvedacharya (BAMS). Ukończył magistra na tej samej uczelni z tytułem Ayurveda Vachaspati (MD) Jest specjalistą od Panchkarmy. Jest również ekspertem w dziedzinie Nadi Pariksha – Diagnozy z Pulsu. Obecnie praktykuje w Sri Sri Ayurveda w Polsce, prowadzi też wiele warsztatów, w których uczy jak żyć zdrowo, naturalnie i szczęśliwie. Jest autorem książki nt Ajurwedy – “Ayurveda – Sztuka Życia”
WhatsApp Image 2022-11-03 at 15.03.10

Żaneta Tarar

Ajurwedyjska konsultantka, masażystka oraz asystentka i tłumaczka lekarzy Ajurwedy.
Na co dzień pracuje z dotykiem oraz na różne sposoby inspiruje do uważnego dbania o siebie. Ajurwedy uczyła się zarówno w Indiach jak i w Polsce i nieustannie zgłębia ją w trakcie licznych kursów. Do tej pory współtworzyła wiele wydarzeń i kursów, mających na celu lepsze poznanie siebie.                 

W Sri Sri Ayurveda oferuje Ajurwedyjski coaching zdrowia, czyli indywidualne konsultacje mające na celu praktyczne wsparcie we wdrażaniu lekarskich zaleceń, budowaniu nawyków, pracy z przekonaniami a także głębsze zrozumienie procesu, oraz zabiegi ajurwedyjskie.

Prywatne mama dwuipółletniej Zoyi. Interesuje się NVC, rodzicielstwem bliskości i holistycznym podejściem do życia. Uwielbia Indie i marzy, aby każdego roku móc tam zimować.

Jej celem jest indywidualne wsparcie w procesie zdrowienia i odkrywania swojego potencjału.

IMG_7175

Asia Gawrylczyk

Asystenka i tłumacz lekarza Ayurvedy od 3 lat. Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia i rozwoju osobistego. Organizowała wiele wydarzeń związanych z Ayurvedą i medytacją. Asystuje podczas programu Panchakarma. Jest autorem książki o ajurwedzie dla dzieci “Magiczna Księga Ayurvedy” oraz współautorem i tłumaczem książki “Ayurveda-Sztuka Życia”. W życiu prywanym jej pasją jest gotowanie, nauka języków obcych oraz psychologia dziecięca. Jej celem jest szerzenie wiedzy na temat Ayurvedy w całej Polsce i na świecie.

Nasze centra w Polsce

Warszawa

Biuro główne Sri Sri Ayurveda
 
ul. Słomińskiego 19 m.55 , 00-195 Warszawa
 
E-mail: kontakt@srisriayurveda.pl
Telefon: (+48) 515 890 275

Taraska

Centrum AOL i Ajurwedy
 

Taraska 19A, 26-337 Aleksandrów

E-mail: kontakt@centrumtaraska.pl
Telefon: (+48) 509 861 666