Dzień z Ajurwedą

Weź udział w wyjątkowym programie Sri Sri Ayurveda „Dzień z Ajurwedąstworzonym przy współpracy ze Studio Sante a prowadzonym przez naszą konsultantkę i terapeutkę Żanetę Tarar i doświadcz transformującego działania Ajurwedy na sobie.

Studio Sante City Health Resort, Warszawa

Nie czekaj do wakacji. Zadbaj o siebie już teraz.

Dlaczego warto?

Możesz mieć więcej energii, wewnętrznego spokoju, uważności i lepszego samopoczucia. To wszystko jest dostępne każdemu z nas, w każdym momencie naszego życia. Ajurweda to praktyczna nauka, która dosłownie mówi nam jak to osiągnąć.


Nie trzeba czekać do wakacji, aby odpocząć i złapać potrzebny dystans. Czasem wystarczy kilka godzin, takich tylko dla siebie i o Tobie, aby zyskać nową, jaśniejszą perspektywę.

Dzień z Ajurwedą w Sante to kilku godzinny, kompleksowy program 1:1, w czasie, którego doświadczysz niezwykłego działania ajurwedy. W zależności od wybranego pakietu możesz dogłębnie zrozumieć stan swojego zdrowia dzięki Nadi Pariksha, czyli badaniu pulsu, uważniej przyjrzeć się swojej diecie i codziennym nawykom oraz zaplanować potrzebne zmiany w ramach konsultacji żywieniowej a także głęboko się zrelaksować i zapoczątkować oczyszczanie organizmu, dzięki specjalnie dobranym pakietom zabiegów.

Jak to wygląda?

Co składa się na program

Badanie z Pulsu

Określenie Prakriti i Vikriti, dzięki Nadi Parisha czyli badania z pulsu. (konsultacja z lekarzem odbywa się dowolnym wybranym dniu, w zależności od dostępności)

Konsultacja żywieniowa

Indywidualnie dobrana dieta, praktyczne, szyte na miarę wskazówki dotyczące odżywiania, stylu życia i budowania zdrowych nawyków

Pakiet zabiegów ajurwedyjskich

Shiroabhyanga + Siddha Marma + Mukhaabhyanga lub Shiroabhyanga +Abhyanga+Shirodhara

Dlaczego warto

Co otrzymasz?

Holistyczny czas tylko dla Ciebie

Lepsze zrozumienie siebie oraz przyczyn swojego stanu zdrowia i samopoczucia

Szyty na miarę plan posiłków dostosowany do Twojego celu i obecnego stylu życia

Integrujące i głęboko relaksujące masaże

Chwilę przerwy od codzienności

Impuls i motywację do zmiany

Jasne wskazówki i usystematyzowaną porcję ajurwedyjskiej wiedzy, której potrzebujesz, żeby wznieść swoje samopoczucie na wyższy poziom

Atrakcyjną zniżkę na strefę SPA w Sante

Holistyczne podejście do Twojego zdrowia i samopoczucia

WRAŻENIA UCZESTINKÓW

Opinie

 

Pani Żaneta starannie wykonała zabiegi. Jeden masujac ciało ciepłym olejem a drugi nalewajàc olej ciepły na czoło. Samopoczucie bylo bardzo dobre po zabiegach. Wyciszony organizm i spokój.

Gosia

Niesamowite doświadczenie, podróż przez prawdę o sobie, i bardzo trafne diagnozy.

Jowita

Podczas konsultacji z Żanetą doświadczyłam jej mądrości, ciepła i umiejętności stworzenia przestrzeni dla spotkania z drugim człowiekiem. Żaneta sprawiła, że na serio poczułam się wysłuchana, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek spotkała kogoś bardziej uważnego. Pomogła mi zorganizować rutynę dnia, która (byłam na konsultacji ponad 2 tygodnie temu) wspiera mnie w powrocie do zdrowia po trudnym doświadczeniu. Godne podziwu jest zaangażowanie Żanety - po spotkaniu dostałam w mejlu listę polecanych linków z aktywnościami, które wzmacniają moją samodzielną praktykę. Medytacja emocji w szczególności ratuje mi głowę:). Dziękuję!

Ula

Żaneta Tarar jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą o bardzo pozytywnej energii! Pomogła mi zorganizować się ze wszystkimi zaleceniami oraz dała mi ogrom wskazówek przy różnych tematach (techniki oddechowe, porady zdrowotne, przepisy itp.). Rozwiała moje wątpliwości i pomogła również po wizycie dzięki kontaktowi mailowemu. Polecam całym sercem!

Kasia

Żaneta ma ogromną wiedzę i świetną intuicję. Konsultacja była bardzo miła i profesjonalna. Jestem wdzięczna za to, że mogłam porozmawiać z Żanetą i skorzystać z Jej holistycznej wiedzy. Polecam z całego serca!

Basia

 

Masaż u Pani Żanety był cudowny, poprzedzony rozmową podczas której mogłam na spokojnie opowiedzieć z czym przychodzę. Masaż okazał się strzałem w 10. Wyszłam bardzo zrelaksowana i spokojna a nie zawsze udaje mi się osiągnąć taki stan. Miejsce jest czyste i przytulne. Polecam 🙂

Magda

Prowadzenie:

20230929 sesja biznesowa

Żaneta Tarar

Konsultantka, masażystka i terapeutka ajurwedyjska. Obecnie współpracuje z dr. Chitranganą Chauhan tłumacząc konsultacje indywidualne, wykłady i warsztaty a także wykonuje zabiegi i masaże ajurwedyjskie oraz prowadzi konsultacje żywieniowe. Ajurwedy uczyła się zarówno w Polsce jak i w Indiach. Swoją wiedzę poszerza studiując Asthangę Hridayę, jedno z bazowych dzieł Ajurwedy. Z doświadczenia wie, że Nadi Pariksha to dopiero początek i żeby zadziała się prawdziwa zmiana, potrzebne jest zrozumienie zaleceń oraz sukcesywne ich wdrażanie. Swoją rolę widzi w towarzyszeniu w tej ścieżce. Jej temat to dotyk i odżywianie – dwa najbardziej  fundamentalne obszary, bez których po prostu nie ma życia. Prywatnie mama małej Zoyi i pasjonatka Indii.
Gdzie?
Studio Sante City Health Resort
Uzdrowisko Miejskie, Jagiellońska 55A, Warszawa

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to ekskluzywna przestrzeń terapeutyczno-wellnessowa, stworzona przez firmę Sante. Tu w komfortowych warunkach można  zregenerować ciało, wyciszyć umysł i osiągnąć stan głębokiego relaksu. W strefie basenów i saun Sante dysponuje unikatowymi rozwiązaniami prozdrowotnymi, łączącymi zalety energetyzujących leczniczych wód mineralizowanych z relaksującym ciepłem wód termalnych i hydromasażem. Można tu skorzystać z dobrodziejstw m.in. jacuzzi z solą himalajską i magnezem oraz z jacuzzi krzemowego.

INFORMACJE

PAKIETY

Pakiet Premium – konsultacja lekarska + konsultacja żywieniowa + pakiet zabiegów do wyboru*

Pakiet Gold – konsultacja żywieniowa + pakiet zabiegów do wyboru*

Pakiet Silver – pakiet zabiegów do wyboru**Pakiety zabiegów do wyboru

  1. Siddha Marma+ Shiroabhynaga + Mukhaabhyanga – 2h
  2. Shiroabhyanga +Abhyanga+ Shirodhara – 2h

Przeciwskazania

Ciąża, Menstruacja, Karmienie piersią, Ostre psychozy, Wiek poniżej 18 roku życia, Obecność świeżych ran i urazów.

Cena

Pakiet Premium – 730 zł

Pakiet Gold – 520 zł

Pakiet Silver – 420 zł